Informácie
Registrácia
Prihlásiť

Vitajte v rezervačnom systéme


Zaregistrujte sa u nás a získate množstvo výhod!

Hlavné výhody pre Vás:

Cez svoj účet prehľadne uvidíte všetky svoje objednávky, nákupy, čerpanie a zostatok na účte.
Budete sa vedieť rýchlo a jednoducho on-line objednať.

Váš účet bude na bezpečnom servri a pôvodná papierová permanentka bude mať len informatívny charakter, bude slúžiť na zapisovanie termínov objednávok. V prípade jej straty už neprídete o hodnotu na nej.
budete informovaní o aktuálnych akciách, ktorých bude teraz viac a budú doslova zákazníkovi „šité na mieru“

NAVYŠE: po registrácii budete mať možnosť stať sa členmi Klubu City wellness, čím získavate výhodnejšie ceny a postupom času stále viac výhod.

Ako sa zaregistrovať:Ak ste nám už v minulosti poskytli svoje údaje, vrátane mailovej adresy, môžete si heslo do systému vygenerovať stlačením tlačídla "Vygenerovať heslo" ktoré sa nachádza v prihlasovacej časti a posupujete ďalej podľa návodu. Pri Vašej najbližšej návšteve u nás Vám nevyčerpané permanentky prenesieme na Váš nový účet a môžete ich čerpať ako doteraz.

Pokiaľ nemôžete, alebo nechcete aktívne využívať svoj nový účet cez internet, je to síce škoda, no nie je to nutné, vstupy Vám budete aj naďalej evidovať na permanentke. Určite však odporúčame zaregistrovať sa u nás a účet vytvoriť, aby ste neprišli o výhody členstva v Klube. Účet bude funkčný aj keď ho nebudete navštevovať.

Ak ste nový zákazník, alebo ste nám doposiaľ neposkytli Vašu emailovú adresu, zaregistrujte sa on-line a získajte tieto výhody čo najskôr.
Naše služby môžete využiť aj bez akejkoľvek registrácie, či členstva v Klube, no bez ďalších výhod.


Veríme, že sa Vám nový systém bude páčiť a bude pre Vás užitočný. V prípade akýchkoľvek nejasností Vám radi pomôžeme osobne na recepcii alebo telefonicky na č.: 0915 507 222.